Typ nabídky

Minimální mzda

KEY account manager - pro makléřskou síť, celá ČR

referenční číslo: 5cff7d4da5ad9516846f350e | aktuálnost: 27.02.2020

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

KEY ACCOUNT MANAGER - pro makléřskou síť

Chcete pracovat ve společnosti, která je 100 let světovou jedničkou v právní ochraně?

Nabízíme vám příležitost pracovat pro jedinou specializovanou společnost svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu.

Hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti s podporou makléřů, nevadí jim cestování v daném regionu a mají obchodního ducha.

• Hledáme cílevědomou osobnost orientovanou na výsledek s odhodláním pracovat a něco dokázat
• Hledáme člověka, který se umí chopit příležitosti a ví, že má úspěch ve svých rukou

Jak si představujeme naši spolupráci:

•Budete zodpovědný za plnění obchodního plánu v rámci přiděleného regionu
•Pečovat o stávající obchodní partnery, poskytovat komplexní poradenství, servis a školení
•Aktivně vyhledávat nové obchodní partnery a obchodní příležitosti v daném regionu
•Vést obchodní jednání s makléři a případně jejich potenciální zákazníky
•Budete rozvíjet a prezentovat značku společnosti v rámci regionu
•Pravidelně reportovat
•Zodpovídat za regionální marketingové akce

Jak si vás budeme hýčkat a čím vás odměníme:

•Budete pracovat v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu
•Připravíme vám školení na míru dle potřeb pro váš další profesní a osobní růst
•Máme pro vás připraven hlavní pracovní poměr s motivujícím finančním ohodnocením
•Spolu s kolegy máte příležitost šířit právní ochranu v bezkonkurenčním prostředí
•Vážíme si každého našeho zaměstnance. Proto máme pro vás přichystanou pestrou škálu benefitů: auto i pro soukromé účely, notebook, mobil, prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, stravenky, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího

Minimálně od vás požadujeme:

•Abyste nás přesvědčil o svých schopnostech a zkušenostech z oblasti obchodu, nejlépe v péči o makléře, pojišťovnictví
•Věříme, že jste člověk s pozitivním přístupem a máte tvůrčí myšlení
•Předpokládáme, že i vy sám věříte, že vytrvalost a pracovní nasazení přináší trvalé výsledky a úspěch
•Navážeme na vaše středoškolské či vysokoškolské vzdělání dalším rozvojem
•Bude dobře, když ke služebnímu vozu, který vám svěříme, budete mít řidičské oprávnění

oblast Celá ČR

Dává vám to smysl? To je možná práce vašich snů.
Teď jste dočetli inzerát, který může změnit nebo posunout váš profesní život. Co stačí udělat? Napište nám na kariera@das.cz.

Těšíme se na setkání s vámi.

Místo pracoviště: Vyskočilova 1481/4, Praha 4, 14000

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: key account manager, manažer prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita