Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce (i pro absolventy)

referenční číslo: 20172 | aktuálnost: 16.01.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte pokročilou znalost anglického jazyka a máte elán a ambice stát se dobrým obchodníkem? Pak nám zašlete svůj životopis v ČESKÉ I ANGLICKÉ VERZI! Máte totiž šanci rozjet svou kariéru v oblasti obchodu!

Mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové automatizace potřebuje nové kolegy na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (I PRO ABSOLVENTY)

Náplň práce

  • Budete pečovat o stávající zákazníky a aktivně vyhledávat nové
  • 2 dny v týdnu si budete v příjemné moderní kanceláři v Praze vyměňovat zkušenosti s kolegy a domlouvat schůzky s klienty
  • Ostatní dny budete klienty navštěvovat, konzultovat jejich potřeby, navrhovat řešení, podmínky spolupráce a starat se o jejich maximální spokojenost
  • Pravidelně se budete účastnit školení v ČR i v zahraničí, aby žádná novinka neunikla Vám ani zákazníkům

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Pokročilou angličtinu – budete ji opravdu potřebovat
  • Zkušenosti s prodejem jsou výhodou
  • Orientace v některém z technických odvětví výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Kvalitní úvodní zaškolení a soustavnou podporu
  • Šanci rozjet svou kariéru s jasně stanovenými kritérii
  • Práci ve firmě, která má tradici a svých zaměstnanců si váží
  • Automobil i k soukromým účelům (PC a telefon jsou samozřejmostí)
  • Prodej produktů, na které budete hrdí
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup