Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader ve výrobě

referenční číslo: 20126 | aktuálnost: 12.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi s vedením lidí ve výrobní automotive společnosti? Umíte pracovat pod tlakem a efektivně si rozvrhnout práci? Považujete se za člověka s přirozenou autoritou? Pak je tu příležitost právě pro Vás!

Mezinárodní společnost v Ostravě hledá posilu do svého týmu na pozici: TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Náplň práce

  • Vedení a motivování svěřených operátorů
  • Podílení se na hodnocení a školení zaměstnanců
  • Vedení docházky
  • Spolutvorba pracovní dokumentace
  • Zodpovědnost za plnění výrobních cílů
  • V případě nutnosti převzít práci do vlastních rukou

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe s vedením lidí ve výrobní automotive společnosti podmínkou
  • Schopnost pracovat pod stresem
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Roční a měsíční odměny k fixní mzdě
  • Dlohodobou spolupráci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Možný kariérní růst
  • Stravenky
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba