Typ nabídky

Minimální mzda

Brose Kopřivnice - HPP operátor výroby

referenční číslo: 5bb4842ca5ad957def75584d | aktuálnost: 08.04.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro našeho významného klienta, moderní německou rodinnou společnost Brose v Kopřivnici, hledáme operátory/ky výroby.

Nabízíme práci v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí výrobní společnosti vyrábějící automobilové komponenty s hrubým výdělkem 23 000 Kč

Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, vše Vás rádi naučíme. Pokud však zkušenosti s výrobou máte, umožníme Vám nástup přímo do kmene společnosti.

Náplň práce

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • pracovní smlouvu na dobu jednoho roku
  •  výdělek 23 000 Kč hrubého
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích
  • svozová doprava ze směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm anebo příspěvek na vlastní dopravu
  • 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou
  • podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • a další benefity

Pro více informací volejte +420 778 764 663 anebo pište na nabor.brose@randstad.cz

Mzda: 17 515 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslový park 302, Kopřivnice, 742 21

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, 13. plat