Typ nabídky

Minimální mzda

Obráběč kovů - frézař

referenční číslo: 19257 | aktuálnost: 04.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vyučen v oboru strojírenství a máte praxi v oblasti frézování na CNC strojích? Orientujete se v technické dokumentaci? Nevadí vám práce na dvě směny? Zavedená česká společnost hledá kolegy na pozici
FRÉZAŘ (25 - 28.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha frézy
  • Příprava stroje a komponentu pro výrobu
  • Frézování plochých a skříňových součástí

Požadujeme

  • Vyučení technického směru
  • Znalost frézování na CNC strojích
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle domluvy a zkušeností uchazečů
  • Práci na HPP v Opavě
  • Zázemí české prosperující rodinné společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Placené přesčasové hodiny - 25% přes týden, 50% sobota, neděle a svátky 100%
  • Vánoční odměny

Místo výkonu práce: Opava

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba