Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznické linky s polštinou – ostrava

referenční číslo: 5b5aee5ababecf10b64b5c90 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Hovoříme jen s klienty, kteří se na nás obrátili sami – 60% vašich aktivit bude tvořit vyřizování příchozích hovorů, ve 40% případů budete volat lidem, kteří nás kontaktovali např. e-mailem. Nepožadujeme předešlé pracovní zkušenosti, pouze chuť učit se a zdokonalovat. Vítáme ty, kteří chtějí stabilní práci v příjemném prostředí, stejně jako ty, kteří chtějí začít kariéru ve velké společnosti. Nejsme běžné call centrum, budete překvapeni, že lze mít i takhle příjemnou práci.

Náplň práce

* Komunikovat se zákazníky, kteří se na naši firmu sami obrátili
* Poskytovat zákaznický servis - informovat o podmínkách prodeje, či výkupu vozů a následně domlouvat schůzky pro naše prodejce.

Očekáváme:

* Podmínkou znalost polského jazyka na komunikativní úrovni (znalost českého/anglického jazyka výhodou)
* Pozitivní přístup
* Chuť učit se novým věcem
* Chuť si vydělat a něco pro to udělat

Nabízíme

* Základní mzda 15.000 Kč + vysoké provize (od 15.000 Kč do 30.000 Kč)
* HPP na dobu neurčitou
* Kariérní růst pro nejlepší
* Práci, která má smysl
* Přátelský a dynamický kolektiv
* Neformální prostředí
* Podporu od nadřízeného v každém okamžiku
* Propracovaný systém rozvoje
* Stabilní a zajímavou práci
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou
* Práci v moderním a nově zrekonstruovaném call centru, kde se Vám bude líbit

Požadované jazykové znalosti

Polský

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč

Místo pracoviště: Hrušovská 2678/20, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace

Profese: administrativní pracovník, databázový administrátor, finanční leasing a prodej na splátky, obchodník, odborný asistent prodeje, pracovník call centra, prodejce, prodejce vozů, telemarketing, telesales

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Cizince, OZP - s docházením