Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - Třinec – od 19 000 Kč – nástup přímo do kmene

referenční číslo: 599d82c0a5ad9550bc0ab677 | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Třinci hledáme fyzicky zdatné, zkušené a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti.
  • Motivující finanční ohodnocení – 19000 Kč/měsíc + 1000 Kč docházkový bonus.
  • Bonus po skončení zkušební doby v hodnotě 1900 Kč.
  • Zajištění stravy a pitného režimu na pracovišti.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Práce ve třísměnném provozu (týden ranní, týden odpolední, týden noční, víkendy volné).
  • Smlouva na HPP.
  • Nástup: ihned.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha strojů a zařízení výrobní linky.
  • Manipulace s výrobky na hale.
  • Plnění stanovených výrobních norem.

POŽADUJEME:

  • Vyučení v technickém oboru.
  • Praxe ve výrobní společnosti.
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, práce s měřidly.
  • Ochota pracovat i v nepřetržitém provoze - od 1.12.2017 přechod na 12ti hodinové směny (2+2+2).
  • Fyzickou zdatnost, manuální zručnost.
  • Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 19 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, jeřábník, obsluha stroje, operátor, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity