Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač CNC Ostrava – od 23 000 Kč, volné víkendy

referenční číslo: 593a69e3a5ad951046093202 | aktuálnost: 03.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Firma působící ve strojírenském průmyslu zabývající se zpracováním plechů hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI!
VÍKENDY VOLNÉ!

Náplň práce

NABÍZÍME:

  • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností (již od 23 000 Kč).
  • Zaměstnání v kmenovém stavu.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč.
  • Práce na třísměnný provoz.
  • Víkendy volné.
  • Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy – KUSOVÁ VÝROBA.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha stroje Trumabend, případně Trumatic, laser Trumpf L3030.
  • Běžná údržba příslušného vybavení, seřízení strojů, obrábění kovů.
  • Používání měřidel a čtení ve výkresové dokumentaci.

POŽADUJEME:

  • Praxe na  obdobné pozici -  ideálně praxe z výroby.
  • Výborná znalost výkresové dokumentace – nutná!
  • Zkušenost s kusovou (zakázkovou výrobou).
  • Znalost práce s měřidly.
  • Výuční list v oboru nebo příbuzném oboru.
  • Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: operátor CNC strojů, seřizovač programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity