Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant/řidič VZV Ostrava – od 20 000 Kč, volné víkendy

referenční číslo: 593a691ea5ad950aaf76ccea | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Firma působící ve strojírenském průmyslu zabývající se zpracováním plechů hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI!
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTA!
VÍKENDY VOLNÉ!

Náplň práce

NABÍZÍME:

  • Odpovídající platové ohodnocení (již od 20 000 Kč).
  • Zaměstnání v kmenovém stavu.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč.
  • Práce v třísměnném provoze.
  • Víkendy volné.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Manipulace se skladovým materiálem.
  • Kontrola jednotlivých zakázek.
  • Vychystávání materiálu a zakázek.
  • Možnost řízení VZV (v případě platného průkazu).

POŽADUJEME:

  • Znalost výkresové dokumentace.
  • Zkušenosti s řízením VZV vítaná.
  • Zkušenost s prací ve výrobní společnosti.
  • Vhodné i pro absolventa.
  • Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: skladník/manipulant, řidič, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity