Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant vodohospodářských staveb

referenční číslo: 59391511a5ad95274405ccb6 | aktuálnost: 12.02.2018

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče.

Náplň práce

  • Projekční činnost v oblasti vodohospodářských staveb a technologií
  • Spolupráce na zahraničních zakázkách

Požadujeme

  • VŠ obor vodohospodářské stavby, vodohospodářské technologie – přednostně obory vodárenství, odvodnění území, čištění průmyslových a komunálních odpadních vod
  • praxe v oboru není podmínkou
  • autorizace v oboru ČKAIT není podmínkou
  • MS Office
  • znalost ACAD,
  • znalost AJ min. na středně pokročilé úrovni výhodou
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuku a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha, Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské