Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro silnoproud

referenční číslo: 59391079a5ad9514577cc499 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče.

Náplň práce

  • projektování osvětlení a elektroinstalace NN, venkovní infrastruktura VN, NN a VO, uzemnění a hromosvody, výhodou je znalost projektů rozvoden a trafostanic VN/NN, náhradních zdrojů NN

Požadujeme

  • SŠ,VŠ elektrotechnické zaměření
  • praxe v oboru min. 1 rok, možnosti i pro absolventy VŠ, SŠ elektro zaměření
  • autorizace v oboru ČKAIT – výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost vyhl.č. 50/1978 sb.
  • MS Office
  • znalost ACAD,
  • znalost AJ min. na středně pokročilé úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz – skupina "B"
  • Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita