Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager stavebních projektů elektro

referenční číslo: 593908cdbabecf57934c5750 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče

Náplň práce

  • Řešení projektů v oblasti elektro od technických návrhů, realizaci až po dokončení díla
  • Kontrola kvality, dodržování termínů, čerpání rozpočtu,
  • Spolupráce a kontrola PD od přípravy až po ukončení projektu
  • Kontrola změn v průběhu projektu a dohled nad provedenými změnami v PD
  • Tvorba a kontrola HGM, detailní inženýrství,
  • Spolupracujete s dalšími zúčastněnými stranami,
  • Spolupráce s klientem, projektovým manažerem, subdodavateli.

Požadujeme

  • VŠ - elektro
  • Nejméně tříletá praxe jako elektroinženýr při provádění staveb
  • Znalosti AUTOCAD
  • Autorizace – výhodou, ne podmínkou
  • Znalost vyhlášky č 50/1978 Sb.
  • Znalost MS Office, MS Project
  • Angličtina (min. B1)
  • Řidičský průkaz - skupina "B"
  • Odpovědnost, nezávislost, týmová práce dovednosti, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Dobrou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Mezinárodní společnost
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Dobré mzdové ohodnocení a bonusový systém
  • Profesní růst a vzdělávání
  • Penzijní plán + připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 25 dní

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské