Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilů - ostrava

referenční číslo: 592be50da5ad95685c2c3418 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

HLEDÁME NOVÉ OBCHODNÍ TALENTY!!!
Neustále rosteme, připravujeme otevírání nových poboček a hledáme motivované, schopné obchodníky, kteří nám pomohou v úspěšné expanzi naší společnosti.

Náplň práce

  • Identifikace potřeb zákazníka
  • Absolvování testovacích jízd se zákazníkem
  • Efektivní uzavírání obchodů
  • Příprava automobilů před prodejem (čistota interiéru...)
  • Zajištění výjezdů pro zákazníky

Požadujeme

  • Zkušenost s přímým prodejem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost a časovou flexibilitu
  • Příjemné vystupování a stále dobrou náladu
  • Smysl pro týmovou práci
  • Ochotu pracovat ve venkovních prostorách

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Profesionální přátelský kolektiv
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
  • Platnění ve všech zemích, kde společnost působí – Česká Republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
  • Možnost jazykových kurzů
  • Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce,
  • zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
  • Možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)
  • Motivační soutěže s možností výhry wellness pobytů

Místo pracoviště: Místecká 3220, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity