Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí koupelnového studia (Nový Jičín)

referenční číslo: 58f9ed9aa5ad95391147154c | aktuálnost: 21.10.2017

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Chcete pracovat pro úspěšnou českou společnost s rodinnou tradicí a dlouholetým působením na trhu? Pracujte pro firmu PTÁČEK-velkoobchod, a.s.!

Společnost PTÁČEK je „1“ na trhu v oboru topení-plyn-voda-inženýrské sítě a koupelny. Disponujeme širokou sítí poboček v České republice a na Slovensku. Najdete nás na více než 80ti místech v ČR a na Slovensku.

Naše společnost Vám zajistí stabilní zázemí, podmínky profesního růstu, férové jednání, moderní systém práce a další výhody. Využijte tuto nabí

Náplň práce

* komplexní řízení chodu koupelnového studia
* zodpovědnost za dosáhnuté obchodní výsledky
* aktivní zapojení do prodeje (podpora složitějších obchodních případů, řešení reklamací, pohledávek apod.)
* velmi úzká spolupráce s manažerem koupelnových studíí a vedoucím pobočky (personální záležitosti, vzhled vystavených kójí apod.)

Požadujeme

* SŠ/VŠ obchodního, stavebního směru
* aktivní uživatelská znalost práce na PC – MS Office, ERP systémy typu Navision, SAP apod.
* zkušenosti se plánovacím programem 3D ViSoft nebo jiným vizualizačním programem
* ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
* praxe na obchodní pozici (z prostředí koupelnového či kuchyňského studia)
* zkušenosti s přímým vedením týmu prodejců
* cílevědomost, spolehlivost, dynamiku a chuť bodovat a rozvíjet výsledky rostoucího koupelného studia

Nabízíme

* velmi příjemné a reprezentativní pracovní prostředí
* stabilní zázemí společnosti, jež má výsostné postavení na trhu
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* velmi motivující finanční ohodnocení
* možnost nákupu veškerého zboží za zaměstnanecké ceny
* řízený systém adaptace pod taktovkou zkušených odborníků
* balíček firemních benefitů a výhod

Těšíme se na Vaše odpovědi, které se k nám dostanou prostřednictvím tlačítka níže "odpovědět".
Vyjádření dostanou všichni!

Místo pracoviště: K Nemocnici, Nový Jičín, 74101

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: maloobchodní konzultant, obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení