Typ nabídky

Minimální mzda

Jeřábník/ce - práce ve výškách (15.000 - 25.000 Kč)

referenční číslo: 27538 | aktuálnost: 23.03.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme jeřábníky do strojírenského provozu v okrese Olomouc. Pro uchazače ze vzdálenějších lokalit nabízíme možnost ubytování a mnoho dalších firemních benefitů.

  • obsluha mostového jeřábu
  • práce ve výškách

Požadujeme

  • SOU
  • jeřábnický průkaz (možnost i dodělat)
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • finanční bonusy dle výkonu
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • příspěvek na rekreaci, výhodné tel. tarify a mnoho dalších
  • stabilní práci, možnost postupu v rámci firmy

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Česká republika

Obor: Výroba, průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura, Reality, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity