Typ nabídky

Minimální mzda

Oracle business analyst s AJ (35.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 27485 | aktuálnost: 11.05.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Oracle v Beskydech? Nabídka pro analytika a programátora podnikových aplikací založených na platformě Oracle, kteří se chtějí profesně posunout dále. Hledáme posilu v našem IT centru odpovědném za správu a rozvoj firemních IT řešení. Vaše odpovědnost bude od řešení zákaznických incidentů, automatizaci opakujících se činností až po možnost návrhu inovativních řešení.

  • podpora při vývoji implementaci a používání aplikací Oracle Applications, a jejich úprava, analýza a rozbor dle potřeb podniku i koncových uživatelů
  • analýza potřeb podniku pro sestavení automatizovaného IT řešení
  • práce od fáze návrhu, vývoje po testování a uvedení do provozu
  • spoluúčast na implementaci, programování nových aplikací
  • provádění testování pro podporu systémových změn nebo upgradů
  • cestování i do zahraničí!

Požadujeme

  • SŠ / VŠ v oboru informační technologie nebo relevantní
  • zkušenost na obdobné pozici Oracle support, analytik, vývojář
  • schopnost porozumět zdrojovému kódu
  • znalost programování v Oracle SQL, PL/SQL
  • výhodou zkušenost přímo ve vývoji Oracle aplikací, databází (C++, Java, J-Developer; PL/SQL nebo T-SQL)
  • výhodou schopnost práce s příkazovou řádkou
  • schopnost pracovat mezi více vzdálenými pracovišti
  • aktivní znalost angličtiny pro komunikaci v mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, dopravu nebo ubytování !
  • prémie dle výsledků společnosti
  • drobné občerstvení na pracovišti
  • možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • řada dalších zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: okolí Valašského Meziříčí (okres Vsetín)

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Slovensko, Česká republika, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita