Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC frézky

referenční číslo: 9111 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a víceletou zkušenost s obsluhou CNC strojů v oboru obrábění? Vyznáte se v technické dokumentaci? Technická zdatnost a manuální zručnost je Vám vlastní? Pak na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis!

Významná nadnárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

OPERÁTOR CNC FRÉZKY

Náplň práce

  • obsluha a údržba CNC frézky
  • seřizování a ošetřování stroje
  • manipulace s nástroji, polotovary a obrobky – upínání a ustavování jejich polohy na stroji
  • součinnost při organizaci optimalizacI výroby

Požadujeme

  • vzdělání technického zaměření
  • praxi s obráběním na CNC strojích
  • manuální zručnost a technická zdatnost
  • ochotu práce na směny

Nabízíme

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové hodnocení
  • bonusy za kvalitu, docházku a nadstandartní výkony
  • závodní stravování
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Olomoucký/Moravskoslezský kraj

Mzda: 15 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba