Typ nabídky

Minimální mzda

Inventor konstruktér s němčinou

referenční číslo: 13256 | aktuálnost: 18.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste strojní konstruktér, který se chce v rámci oboru věnovat složitějším konstrukčním řešením strojních celků? Nezaleknete se způsobu práce, kdy každý měsíc pracujete na zcela odlišném produktu, oproti způsobu práce, kde se rok vyvíjí produkt jediný?

Pokud zároveň ovládáte německý jazyk, jste člověkem, se kterým se rádi pobavíme o detailech.
Zašlete nám Váš životopis a ucházejte se o pozici:

INVENTOR KONSTRUKTÉR S NĚMČINOU

Náplň práce

  • Práce v konstrukčním softwaru Autodesk Inventor a AutoCAD na přidělených projektech
  • Týmová spolupráce nad řešeními konstrukčních problémů či inovací a vývoje
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními – technologie, výroba, obchodníci a vedoucí projektů
  • Komunikace v jazyce českém a německém v rámci projektového týmu
  • Informování o stavu zakázek klientům a zpracování jejich požadavků
  • Zpracování technické dokumentace dle interních norem

Požadujeme

  • Středoškolské či vysokoškolské v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Znalost práce v konstrukčních programech AutoCAD, Inventor, Solidworks, Catia aj.
  • Ochotu učit se a rozvíjet se v oboru, samostatnost
  • Zaměstnaneckou stabilitu a loajálnost

Nabízíme

  • Nadstandartní mzdu
  • Výkonnostní bonusy (až ve formě 13. mzdy)
  • Příspěvky na dopravu a možnost využití služebního automobilu pro soukromé účely
  • Možnost příspěvků na školku pro děti
  • Možnost využití
  • Firemní akce
  • Preferujeme především zájemce z okresů Olomouc, Přerov, Nový Jičín, Vsetín, Opava

Mzda: 30 000 - 44 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství