Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá vhodného kandidáta na pozici:

Technolog zavádění nových projektů - Rychvald

referenční číslo: 26FB2DB0

Náplň práce:

  • práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti zavádění komponentů do sériového procesu
  • zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě - launch
  • zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
  • aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

Požadujeme:

  • VŠ případně SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti z automobilového průmyslu – velkou výhodou
  • znalost metodiky analýzy možných vad a jejich důsledků (FMEA)
  • orientaci v technické dokumentaci
  • schopnost týmové práce
  • pro-zákaznickou orientaci, komunikační a organizační dovednosti, orientaci na cíl
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2dny/rok
  • příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • příspěvek na stravování
  • variabilní bonusový systém
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Rychvald, 73532

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita