Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Návrhář elektro obvodů

referenční číslo: 20393 | aktuálnost: 18.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s navrhováním elektronických obvodů? Chtěli byste se vzdělávat a osobnostně růst? Pak využijte tuto jedinečnou příležitost a reagujte na naši nabídku ještě dnes!

Stabilní společnosti s mezinárodní působností a přátelskou atmosférou hledá posilu na pozici: NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ

Náplň práce

  • Navrhování elektronických obvodů
  • Testování návrhů el. obvodů a prototypů
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s výrobou, konstrukcí a vývojem
  • Spolupráce při vývoji softwaru pro navržené obvody

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v elektrotechnice nebo podobném oboru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost softwaru pro návrh plošných spojů
  • Zkušenost s embedded systémy výhodou
  • Znalosti výkonové elektroniky výhodou

Nabízíme

  • Možnost podílet se svými nápady k vývoji řešení pro rozvoj moderních technologií
  • Stabilní zázemí dynamické společnosti
  • Profesní růst v rozvíjejícím se oddělení
  • Laptop a mobilní telefon
  • A další benefity
  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika