Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač CNC strojů Třinec –až 130 Kč/hod, R+O směna

referenční číslo: 593a6cacbabecf749b76b91d | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Firma působící v oblasti velkosériové kovovýroby hledá do svého týmu spolehlivé a zkušené zaměstnance.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI!
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
DVOUSMĚNNÝ PROVOZ!

Náplň práce

NABÍZÍME:

  • Odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností (90-130 Kč/hod.).
  • Zaměstnání v kmenovém stavu.
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, moderní pracovní prostředí.
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění.
  • Možnost prohloubit si svou dosavadní praxi.
  • Práce ve dvousměnném provoze.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava a seřízení zakázky.
  • Příprava nástrojů.
  • Práce s měřidly.
  • Aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě.
  • Údržba strojů a nástrojů.

POŽADUJEME:

  • Výuční list v technickém oboru.
  • Praxe na  obdobné pozici – nutnost!
  • Znalost čtení výkresové dokumentace.
  • Znalost práce s měřidly.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Spolehlivost a manuální zručnost.
  • Samostatnost.
  • Bezúhonnost.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: frézař kovů, operátor CNC strojů, seřizovač programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity