Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní projektant

referenční číslo: 59391a49babecf229350d4bb | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost
podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče

Náplň práce

  • projektování technologických projektů, potrubních rozvodů a strojních zařízení
  • koordinace profesí při zpracování projekční dokumentace ( převažující profese strojní)

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání (nejlépe strojní zaměření)
  • znalost AUTOCADU
  • znalost 3D projektování v PDMS výhodou nikoliv podmínkou
  • zkušenosti z oblasti procesního průmyslu (chemie, energetika, plyn, farmacie) výhodou
  • zkušenosti v koordinaci jednotlivých profesí ve funkci HIP výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost AJ výhodou nikoliv podmínkou
  • uživatelské znalosti PC, MS Office
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Samostatnou tvůrčí práci
  • Profesní růst a vzdělávání
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost práce v zahraničí
  • Příjemný kolektiv
  • Zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • Sociální program (penzijní připojištění)

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita