Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant kamenné prodejny – průměr 25 000 Kč – různé lokality

referenční číslo: 58e22c36a5ad95217610b48b | aktuálnost: 10.08.2017

Adecco spol. s r.o.

Rád pracuješ s lidmi? Jsi komunikativní a spolehlivý? Chceš si vydělat? Pak hledáme přímo tebe!!

STRAVENKY!
KAŽDÝ ROK NOVÝ MOBIL A NEOMEZENÝ TARIF!
NEOMEZENÉ BONUSY!
OSOBNÍ KONTAKT SE ZÁKAZNÍKEM!
NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI!

Co nabízíme

* práce v úspěšné a stabilní firmě

* průměrná mzda 25 000 Kč (fixní 14 000 Kč + provize 10 000 - 20 000 Kč)

* práce na HPP v kmenovém stavu společnosti

* 4 týdny dovolené

* příspěvek na stravu, kafeterie až 6000,- Kč

* příspěvek na penzijní pojištění

* firemní neomezený tarif + 10GB DAT + 1x ročně nový mobilní telefon za zvýhodněné ceny

* podporu zkušeného prodejního týmu

* příležitost rychlého karierního růstu

* možnost osobního rozvoje v oblasti moderních technologií

Co požadujeme

* prodejní dovednosti, umět oslovit zákazníka

* spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a tah na branku

* chuť učit se novým věcem a vyrůst společně s námi

* uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, MS Excel)

* SŠ vzdělání, odborné vyučení s maturitou

Náplň práce

* přímý kontakt se zákazníky, odbavování servisních požadavků, představování nových produktů a služeb

* poskytování informací týkajících se nových technologií a možností využití mobilních tarifů

* směny v rozmezí 8:00-17:00 (nebo dle provozní doby dané prodejny)

Místo výkonu práce: Ostrava, Krnov, Bruntál, Orlová, Kopřivnice, Třinec

KONZULTANT: Bára Libosvarová, Tel.: 725 739 006, bara.libosvarova @adecco.com

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis! V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Poděbradova 7, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy