Typ nabídky

Minimální mzda

PL/SQL Developer, Analytik s AJ (35.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 27463 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Máte alespoň základní zkušenost s Oracle DB? Znáte jazyk SQL, PL/SQL a umíte anglicky? Pro již zaběhnutou společnost hledáme komunikativního člověka a specialistu přes databáze. Pracoval/a byste v moderních prostorách přímo v Beskydech a měl/a byste na starost správu a rozvoj firemních IT řešení!

  • správa a vývoj nejen vnitrofiremních portálů postavených na Oracle DB
  • podpora při správě a vývoji firemních IT řešení
  • vývoj v prostředí Oracle PL/SQL (popř. Javě)
  • automatizace či manuální skriptování reportingového systému
  • komunikace s kolegy a interními zákazníky
  • podíl na návrhu řešení se zkušenými kolegy
  • analýza aktuálních i budoucích potřeb podniku pro sestavení automatizovaných činností
  • možnost cestování i do zahraničí!

Požadujeme

  • SŠ / VŠ v oboru informační technologie nebo relevantní
  • zkušenost na obdobné pozici databázový, Oracle support, analytik, vývojář
  • znalost programování v Oracle SQL, PL/SQL
  • výhodou orientace v automatizaci činností, skriptováním, reportingovým systémem
  • výhodou schopnost práce s příkazovou řádkou, shellem, terminálem
  • schopnost pracovat mezi více vzdálenými pracovišti
  • aktivní znalost angličtiny pro komunikaci v mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, DOPRAVU nebo UBYTOVÁNÍ !
  • prémie dle výsledků společnosti
  • drobné občerstvení na pracovišti
  • možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • řada dalších zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: okolí Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm (okres Vsetín)

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Slovensko, Česká republika, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita