Typ nabídky

Minimální mzda

Podnikový Linux/Unix administrátor s AJ (35.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 27487 | aktuálnost: 11.05.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v rámci společnosti a zabezpečit nepřetržitý chod systémů. S tím souvisí i požadavek na zabezpečení sítě, návrh storage a backup řešení a žádoucí zkušenost s budováním kvalitní infrastruktury. Budete doporučovat a implementovat rozšíření (software i hardware), řešit zákaznické incidenty v mezinárodním prostředí a nést odpovědnost za infrastrukturu, která bude zrcadlit budoucí potřeby.

  • instalace, konfigurace a správa Linux/Unix systémů
  • řešení nastalých incidentů a situací
  • second/third level support
  • činnosti spojené s projektovým managementem
  • komunikace se spolupracovníky i se zákazníkem
  • implementace požadavků a zlepšení dle přání zákazníka nebo vyplývajících z analýzy stavu infrastruktury
  • spolupráce s týmem odborníků a vedoucím v angličtině

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání IT, správa sítí a systémů, výpočetní technika, telekomunikace
  • relevantní praxe na pozici správce Linux / Unix serverů
  • zkušenost z podnikové administrace serverů Linux (SuSE, Centos, RedHat) a Unix (Solaris)
  • dobrá znalost služeb jako NAS, NFS nebo SAN NetApp, dále DNS, DLP, LDAP a orientace ve virtualizaci (VMware, Hyper-V)
  • samostatnost a schopnost řešit incidenty by mělo být zakořeněné ve Vaší povaze
  • výhodou zkušenost se skriptováním a automatizací úloh
  • výhodou hlubší znalost Storage administrace, File Serverů nebo nástrojů Citrix, Wireshark
  • výhodou znalost síťových zařízení
  • aktivní znalost anglického jazyka Vám pomůže se rychle zorientovat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • prémie dle výsledků společnosti
  • příspěvek na stravování
  • drobné občerstvení na pracovišti
  • možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • řada dalších zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: okolí Valašského Meziříčí (okres Vsetín)

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Praha, Slovensko, Česká republika, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita