Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí koupelnového studia (Třinec)

referenční číslo: 710D46C5 | aktuálnost: 21.04.2017

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Chcete pracovat pro úspěšnou českou společnost s rodinnou tradicí a dlouholetým působením na trhu? Pracujte pro firmu PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Společnost PTÁČEK je „1“ na trhu v oboru topení-plyn-voda-inženýrské sítě a koupelny. Disponujeme širokou sítí poboček v České republice a na Slovensku. Najdete nás na více než 80ti místech v ČR a na Slovensku.

Naše společnost Vám zajistí stabilní zázemí, podmínky profesního růstu, férové jednání, moderní systém práce a další výhody. Využijte tuto nabídku a staňte se součástí našeho velkého týmu

Náplň práce

  • komplexní řízení chodu koupelnového studia
  • zodpovědnost za dosáhnuté obchodní výsledky
  • aktivní zapojení do prodeje (podpora složitějších obchodních případů, řešení reklamací, pohledávek apod.)
  • velmi úzká spolupráce s manažerem koupelnových studíí a vedoucím pobočky (personální záležitosti, vzhled vystavených kójí apod.)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obchodního, stavebního směru
  • aktivní uživatelská znalost práce na PC – MS Office, ERP systémy typu Navision, SAP apod.
  • zkušenosti se plánovacím programem 3D ViSoft nebo jiným vizualizačním programem
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
  • praxe na obchodní pozici (z prostředí koupelnového či kuchyňského studia)
  • zkušenosti s přímým vedením týmu prodejců
  • cílevědomost, spolehlivost, dynamiku a chuť bodovat a rozvíjet výsledky rostoucího koupelného studia

Nabízíme

  • velmi příjemné a reprezentativní pracovní prostředí
  • stabilní zázemí společnosti, jež má výsostné postavení na trhu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • možnost nákupu veškerého zboží za zaměstnanecké ceny
  • řízený systém adaptace pod taktovkou zkušených odborníků

Místo pracoviště: Třinec 867, Třinec

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní