Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř pro Opavsko

referenční číslo: 042A0933 | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

ERA Reality je úspěšná mezinárodní realitní společnost působící ve 42 zemích světa ve více než 2400 kanceláří a pro ERA Reality v současné době pracuje více než 33.000 úspěšných realitních makléřů. Staňte se jím i Vy. ERA Reality je nejrychleji se rozvíjející sítí v České republice i v Evropě.V současné době rozšiřujeme náš tým o jednu pracovní pozici – realitním makléř pro Opavsko.

Náplň práce

Náplň práce:
- zajišťování pronájmů a prodejů rezidenčních a komerčních nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů
- zpracování informací v interním systému

Požadujeme

- zájem být úspěšný
- schopnost samostatně pracovat
- aktivní a důsledný
- nebát se překonávat překážky
- příjemné vystupování
- schopnost komunikovat s lidmi
- seriózní a zodpovědný přístup
- ochota vzdělávat se

Nabízíme

- motivující systém finančního ohodnocení a navíc provize z hypotečních úvěrů, finančního poradenství, z investic v nemovitostním fondu
- zázemí kamenné pobočky
- práci pod vedením zkušeného obchodníka
- možnost získání služebního vozu
- systém profesního vzdělávání

Mzda: 25 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Popská 222/11, Opava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, pojišťovací poradce, pojišťovací zprostředkovatel, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita