Typ nabídky

Minimální mzda

Junior operátor ohraňovacího lisu

referenční číslo: 8704 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro Vás máme uplatnění.

Mezinárodní výrobní společnost, leader na trhu, hledá pracovníka na pozici:

JUNIOR OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU

Náplň práce

  • Kompletní zodpovědnost za provoz ohraňovacího lisu – obsluha, seřízení, údržba
  • Manipulace s komponenty, polotovary a výrobky
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru, popřípadě vyučení v oboru
  • Praxi na CNC strojích
  • Manuální zručnost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Systém firemních benefitů
  • Profesní a další vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Přerovsko

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba