Typ nabídky

Minimální mzda

Všeobecná/ý účetní

referenční číslo: 20837 | aktuálnost: 11.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Pohybujete se v oblasti účetnictví? Chtěli byste se v něm dále rozvíjet? Máme pro Vás nabídku na poloviční úvazek, na pozici:

VŠEOBECNÁ/Ý ÚČETNÍ

Náplň práce

  • 1x týdně účtování materiálových položek
  • Vedení pokladny
  • Zpracovávání operativních položek materiálu a služeb nevýrobního charakteru
  • Spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 5 let praxe na pozici účetní ve výrobmí společnosti
  • Ochotu dále se rozvíjet
  • Znalost práce se SW POHODA

Nabízíme

  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využití vzdělávání
  • Firemní bonusy
  • Místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika