Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista EHS

referenční číslo: 20412 | aktuálnost: 20.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Cítíte se v oblasti Safety and Health jako ryba ve vodě? Chcete být stěžejním článkem v oblasti bezpečnosti práce ve společnosti?
Pokud se právě porozhlížíte po novém uplatnění, mám pro Vás vynikající příležitost!

SPECIALISTA EHS

Náplň práce

  • provádění preventivních kontrol BOZP/PO na pracovištích a následná preventivní opatření
  • shromažďování podkladů pro analýzu rizik
  • spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • sledování platnosti odborné a zdravotní způsobilosti
  • vedení příslušné dokumentace a spolupráce s externí poradenskou společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oblasti BOZP ve výrobní společnosti
  • znalost související legislativy
  • alespoň základy AJ (komunikativní úroveň výhodou)
  • aktivní přístup k řešení úkolu a schopnost argumentace

Nabízíme

  • práci v moderní mezinárodní společnosti
  • zodpovědnost a rozhodovací pravomoci
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Přerovsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha