Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce

referenční číslo: 20345 | aktuálnost: 11.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Vyznáte se v oblasti elektro, ale raději komunikujete s lidmi, než sedíte nad plošnými spoji? Chcete práci v menší společnosti, u které je možnost profesního růstu? Jste flexibilní a dorozumíte se anglicky? Tak nám o sobě dejte vědět a zašlete nám svůj životopis!

Společnost obchodující s produkty nejlepších značek hledá kandidáta na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce

  • Zpracování technicko - obchodních nabídek dle instrukcí obchodních zástupců a přání klienta
  • Spolupráce s dodavateli a zákazníky
  • Telefonická a e-mailová komunikace i v anglickém jazyce
  • Znalost sortimentu, poskytování doporučení zákazníkům
  • Jedná se o práci v kanceláři v příjemném prostředí mimo centrum Ostravy s příležitostným cestováním

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Komunikativní znalost angličtiny - dodávky materiálu probíhají ze zahraničí
  • Vztah k obchodu
  • Reprezentativní vystupování, akčnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a prémie k fixní mzdě
  • Prezentování velmi uznávaných produktů
  • Mobilní telefon a příspěvek na stravování
  • Práci na HPP
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika