Typ nabídky

Minimální mzda

CNC soustružnící a frézaři

referenční číslo: 20280 | aktuálnost: 07.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Pozor, pozor! Na vědomost se dává, že hledáme šikovné obráběče, kteří mají alespoň roční zkušenost s obsluhou CNC soustruhu nebo frézky. Patříte i VY mezi ně? Tak se ozvěte! Pokud jste již pracovali s nerezem, ocelí či litinou a znáte jakýkoliv řídící systém, pak je tu jedinečná příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít! Nastoupit můžete IHNED!

Do technologické společnosti se super přátelskou atmosférou se hledají CNC SOUSTRUŽNÍCÍ A FRÉZAŘI!

Náplň práce

  • Práce na základě technické dokumentace
  • Obsluha CNC soustruhu nebo frézky
  • Zhotovení výrobku ve stanoveném termínu a kvalitě
  • Úprava programu podle potřeby
  • Měření obráběného kusu a korekce opracování

Požadujeme

  • Vzdělání ideálně v oboru
  • Alespoň roční zkušenost je vítána
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Alespoň znalost jednoho z řídících systémů (Heidenhain, Sinumerik, Fanuc, Mazatrol) je výhodou
  • Schopnost pracovat ve 3-směnném pracovním provozu

Nabízíme

  • Dlouhodou spolupráci ve stabilní firmě
  • Nástupní mzdu na základě Vašich znalostí a zkušeností
  • Navýšení mzdy po zapracovaní a možnost si vydělat i více
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc a volné víkendy
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba