Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista výroby

referenční číslo: 20143 | aktuálnost: 12.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s optimalizací výroby? Chtěli byste se podílet na inovaci procesů a technologických postupů? Dokážete zvyšovat produktivitu na pracovištích? Pak reagujte na náš inzerát a zašlete nám svůj životopis!

Český výrobce jedinečného produktu v potravinářském sektoru, hledá posilu na pozici: SPECIALISTA VÝROBY

Náplň práce

  • Optimalizace výroby a postupů
  • Zvyšování produktivity výroby
  • Hledání příčin problémů ve výrobě
  • Navrhování a realizace nápravných opatření
  • Normování výrobních operací
  • Implementace nových automatických technologií

Požadujeme

  • Zkušenosti s optimalizací výrobních procesů
  • Zkušenosti se zvyšováním produktivity ve výrobě
  • Praxi v oblasti technologa, procesního inženýra nebo kvality
  • Minimálně středoškolské vzdělání (technický obor výhodou)
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Uživatelskou znalost MS Office a 3D programu
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení dle náročnosti práce
  • Inspirující práci v příjemném kolektivu firmy
  • Účast při vývoji a výzkumu nových produktů světové značky
  • Účast na implementaci nových automatických výrobních technologií
  • Možnost nastavování procesů a postupů v novém provozu
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Kopřivnice

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství