Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní inženýr pro zahraničí

referenční číslo: 17485 | aktuálnost: 07.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Je jednou z Vašich pracovních motivací možnost díky práci cestovat po celém světě? Jste zkušeným odborníkem v oblasti oživování zařízení u zákazníků a jste zvyklý na to, že Vaše klientela je ze zahraničí a bez problémů se s ní domluvíte anglicky?

Prvním krokem k získání dobře placené práce spojené s cestováním může být pouhé zaslání Vašeho životopisu.

SERVISNÍ INŽENÝR PRO ZAHRANIČÍ

Náplň práce

  • Oživování a servis zařízení u zahraničních klientů v oblasti automotive
  • Lokalizace závad a optimalizace výkonu zařízení dle požadavků klienta
  • Provádění zaškolení ohledně používání zařízení a příprava návodů a postupů
  • Další komunikace v AJ v průběhu plnění zakázek od zadání poptávky po předání funkčního zařízení
  • Spolupráce s dalšími členy týmu (elektroprojektanti, konstruktéři, technologové, montéři)

Požadujeme

  • Zkušenost s oživováním zařízení
  • Ochotu cestovat i na delší časové úseky do zahraničí
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Platná elektro vyhláška 50, §6
  • Flexibilní osobnost zvládající stresovou zátěž, samostatnost

Nabízíme

  • Pracovní pobyty v zahraničí v rámci celého světa
  • Nadstandartní platové podmínky
  • Účast na projektech unikátních technologií v oblasti automotive
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvky na dopravu
  • Propracovaný systém benefitů (vzdělávání, sportovní aktivity)
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika