Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant potrubních systémů - PDMS

referenční číslo: 593913fbbabecf14a5575439 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče.

Náplň práce

  • Zpracování studií a projektů v oblasti potrubních systémů
  • Specifikace potrubních systémů a zařízení pro procesní zařízení
  • Návrhy potrubních dílů, technologické postupy a materiály
  • Izometrické výkresy
  • Výrobní výkresy
  • Rozpisky materiálu
  • Svařovací plány pro dílenské a montážní svary
  • Pevnostní výpočty potrubních dílů na vnitřní přetlak
  • Specifikace závěsů a uložení
  • Výkresy konzol
  • Seznamy platné výrobní a montážní dokumentace a dokumentace určenou pro schválení
  • Případné další dokumenty potřebné pro správné provedení výroby a montáže potrubních tras
  • 3D modelování  - PDMS.
  • Úzká spolupráce s kolegy a klienty
  • Basic a detail design

Požadujeme

  • VŠ – strojního zaměření - obor TZB
  • Praxe se Zpracováním projektové dokumentace, přípravou a řízením projektů v chemickém, plynárenském a rafinérském průmyslu
  • Znalosti PDMS - podmínkou
  • Znalost MS Office, MS Project
  • Angličtina (min. B1)
  • Řidičský průkaz - skupina "B"
  • Odpovědnost, nezávislost, týmová práce dovednosti, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Dobrou práci v příjemném pracovním prostředí v rámci mezinárodní společnosti
  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Dobrý plat (odrážející vzdělání a zkušenosti) s bonusovým systémem
  • Profesní růst a vzdělávání
  • Penzijní plán
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 25 dní

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské