Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer projektu

referenční číslo: 5939045ba5ad9560db0837fa | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče

Náplň práce

  • ve spolupráci s obchodním oddělením připravuje smlouvy se zákazníkem
  • řídí a zajišťuje registraci projektu
  • řídí a zajišťuje spolu s vedoucími příslušných řešitelských oddělení výběr řešitelského týmu
  • řídí a organizuje vnitřní a vnější koordinaci celého řešitelského týmu zakázky včetně koordinace se zákazníkem
  • podává pravidelná hlášení o stavu zakázky řediteli a zákazníkovi
  • zajišťuje, plánuje a provádí příslušné kontroly v průběhu řešení zakázky
  • řídí a organizuje řádnou evidenci a archivaci dokumentace zakázky
  • řídí a zajišťuje řádné uzavření zakázky

Požadujeme

  • VŠ / SŠ technického směru (stavební, strojní)
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 4-5 let
  • znalost povolovacích procesů
  • MS Office, MS Project a AutoCad – výhodou
  • Anglický jazyk - B2
  • Autorizace ČKAIT výhodou nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Lokalita:
Praha/Ostrava/Pardubice

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita