Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor slévárny – Ostrava Hrabová – 20 000 Kč – nástup ihned

referenční číslo: 58babcd3babecf0fee0107b0 | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Chcete se realizovat v odvětví automobilového průmyslu? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Nebaví Vás pracovat na dohodu a hledáte stabilní práci? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

NÁSTUP IHNED!

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU!

Popis práce

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Průměrná mzda po zapracování až 25 000 Kč (po 3 měsících) – nástupní mzda až 20 000 Kč
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení – nadstandardní příplatky a bonusy
  • Možnost přesčasů
  • Zaškolení
  • Příspěvek na stravování (66%)
  • Příspěvek na dopravu – od 500 Kč do 2 000 Kč (i pro Ostravu)

Náplň práce:

  • Obsluha licích strojů, žíhacích pecí
  • Obsluha strojů a zařízení
  • Broušení a vizuální kontrola výrobků
  • Řezání odlitků
  • Manipulace s odlitky

Požadujeme:

  • Praxe ve slévárně či jiném těžkém provoze výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Časovou flexibilitu – práce v nepřetržitém provozu, ochota práce přesčas

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní