Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce oddělení prodeje - Ostrava - velmi zajímavé

referenční číslo: 58baae61a5ad95705265a190 | aktuálnost: 13.06.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště v Ostravě vhodné kandidáty na pozici prodejce.

Náplň práce:
- zpracovává obchodní poptávky zákazníků
- zpracování nabídek zboží a služeb, zasílání zákazníkům
- zpracování objednávek zboží a služeb
- zabezpečení, ve spolupráci s dispečinkem, logistiky a přepravy
- zpracování a evidence příslušné obchodní dokumentace

Požadujeme:
- SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání - bez omezení zaměření
- zodpovědnost, spolehlivost
- komunikativnost, samostatnost
- ochotu učit se a profesně růst v rámci společnosti
- pasivní AJ, nebo NJ výhodou, ne podmínkou
- ŘP sk. B
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno IHNED

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v Ostravě
- zajímavou a perspektivní práci v stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- velmi zajímavé platové podmínky
- odborná školení, program zaměstnaneckých výhod, zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, sport, regeneraci apod.)

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení