Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač - Třinec

referenční číslo: 58b6c2adbabecf5fa31bf733 | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů? Máte chuť se učit a posouvat se? Hledáme kolegu seřizovač do strojírenské společnosti v Třinci.

Náplň práce

Nabízíme Vám:

  • Práci ve stabilní firmě se skvělým zázemím přímo v kmenovém stavu firmy
  • Pouze  ranní směny a odpolední směny
  • mzda dle dosavadních zkušeností – umíme zaměstnance správně motivovat a odměňovat
  • příspěvek na stravování, bonusy a další zaměstnanecké benefity
  • práce na plný úvazek na HPP – první rok na dobu určitou, poté na neurčito
  • možnost zaškolení či získání průkazů – vazačský, jeřábnický, svářečský, VZV apod.

Náplň Vaší práce bude:

  • seřizování lisů
  • obsluha lisů, kontrola kvality vyrobených výrobků
  • práce s technickými výkresy
  • lehká údržba strojů – udržení správného chodu lisu

Požadujeme:

  • mít praxi na obdobné pozici min. 2 roky v údržbě (nejlépe strojů)
  • pokud máte delší praxi a chcete se někam posunout, můžeme s Vámi projednat pozici mistra údržby
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s hydraulikou, pneumatikou,
  • zodpovědnost a manuální zručnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 22 - 28 000 Kč

Místo pracoviště: Třinec,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní