Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí lesní správy Břehyně

referenční číslo: 5c1247b3a5ad953de544b471 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Náplň práce

  • organizovat a řídit celou lesní správu,
  • zajišťovat hospodaření podle LHP a vedení LHE,
  • zajišťovat úkoly vyplývající z funkce OLH,
  • organizovat a odpovídat za splnění úkolů ve sběru osiva, obnovy lesa, ochrany lesa a kultur, těžbě a přibližování dřeva, odvozu a dodávek ze správy, myslivosti, rybářství a za řádné vedení dokladů a evidence, ochrany LPF, životního prostředí, krajiny, vod a ovzduší, péči a údržbu komunikací, čistotu a stabilizaci hranic LS,
  • zajišťování kontroly dodržování pracovní a technologické kázně, BOZP a PO,
  • další dle detailní a oficiální pracovní náplně.

Požadujeme

  • VŠ lesnické vzdělání,
  • praxe ve vedoucí funkci v lesnictví výhodou,
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič),
  • lovecký lístek a zbrojní průkaz (aktivní výkon práva myslivosti),
  • zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost v jednání a rozhodování,
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office, Internet),
  • občanskou a trestní bezúhonnost (trestní rejstřík, lustrační osvědčení),
  • znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme

  • zázemí velkého státního podniku,
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně,
  • smluvní mzdu a roční odměny,
  • zaměstnanecké benefity (automobil k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené, telefon, notebook, příspěvek na stravu, příspěvek na rekreaci …).

Region: Liberecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské