Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro údržbář – výrobní společnost

referenční číslo: 17843 | aktuálnost: 20.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Nevadí Vám pracovat na směny? Jste manuálně zručný a vyznáte se v technické dokumentaci? Obor elektrotechniky pro Vás není cizí? Tak neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou týmu.

Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Liberecku hledá nového kolegu na pozici:

STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

Náplň práce

  • Opravy a údržba strojů (běžné i preventivní)
  • Testování funkčnosti strojů a zřízení
  • Odhalování závad a případné opravy
  • Evidence provedených oprav a jejich výsledků

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání - elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. – min. § 6 (podmínkou)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost okamžitého nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za plnou docházku
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: okres Liberec

Mzda: 29 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl