Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby - lakovna (35. - 40.000 Kč)

referenční číslo: 17845 | aktuálnost: 15.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou práci, kde ocení Vaše zkušenosti s vedením pracovního týmu ve výrobě? Jste přirozenou autoritou a dokážete motivovat pracovníky k očekávaným pracovním výkonům? Nevadí Vám práce ve směnném režimu? Pak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis, férová nabídka práce je tady!

Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici:

MISTR VÝROBY - LAKOVNA (35. - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení kolektivu pracovníků
  • Kontrola práce, přidělování pracovních úkolů, pomoc při adaptaci nových členů týmu do firemní a výrobní kultury
  • Nastavování parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • Evidence a kontrola docházky pracovníků

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Nutná zkušenost - lakování
  • Zkušenosti s přímým vedením pracovního týmu ve výrobní společnosti
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém, nebo směnném provoze

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, rekreace
  • Bonusy a prémie za docházku nebo inovace
  • Velmi výhodné závodní stravování
  • Skvělý pracovní kolektiv a personální oddělení :O)
  • Místo výkonu práce: 20 minut z Liberce

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba