Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality – absolvent

referenční číslo: 17882 | aktuálnost: 09.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vyučen a hledáte zajímavé zaměstnání se spoustou zodpovědnosti a možnosti k růstu? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Rozumíte si s počítačem, jste pečlivá a spolehlivá osobnost? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti a kontrolovat produkty na výstupu?

Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní společnost, působící v okrese Liberec hledá do svých řad kandidáty na pozici KONTROLOR KVALITY.

Náplň práce

  • Výstupní kontrola výrobků
  • Práce se měřícími přístroji
  • Uvolňování dílů z výroby
  • Práce z PC

Požadujeme

  • Minimálně střední vzdělání bez maturity
  • Základní znalosti práce na PC (Word, Excel)
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Výkonnostní prémie
  • Místo výkonu práce je v okrese Liberec

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti