Typ nabídky

Minimální mzda

Doplňování zboží v obchodě - ranní směna - semily

referenční číslo: 8694 | aktuálnost: 02.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé pracovníky na doplňování zboží v supermarketu v Semilech. Brigáda je vhodná pro studenty VŠ, rodiče na rodičovské dovolené, uchazeče z evidence ÚP, vitální seniory, zkrátka všechny, kteří hledají přivýdělek a mají volno zejména dopoledne (pracovní doba většinou 6:00-14:00 - lze po domluvě upravit). Velkou výhodou je možnost práce nepravidelně dle Vašich možností. Nástup je možný ihned!

Požadujeme

- potravinářský průkaz
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

- odměnu až 88 Kč/hod. (základní mzda 80,5 Kč/hod. příplatky za víkend) příplatky za práci ve svátek
- možnost volby směn - je možné pracovat nepravidelně podle vašich potřeb
- pravidelnou výplatu mzdy
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- získání praxe v práci v obchodu
- příjemné pracovní prostředí

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty