Typ nabídky

Minimální mzda

Facility Manager (H4070)

referenční číslo: 58ecfee5a5ad956c2d00c4d9 | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Facility a property management
• Správa budov, údržba, revize a opravy přidělených objektů a jejich technologického zařízení
• Zajištění řádného provozu budov, preventivní opatření
• Kontrola a sledování spotřeby energií a jejich evidence
• Řešení výjimečných situací, havarijních stavů a krizových situací
• Uplatňování garančních závad, řešení pojistných událostí, organizování drobných prací, řešení objednávek prací a výběr vhodného dodavatele
• Koordinace a komunikace s dodavatelskými a servisními firmami a ostatními zainteresovanými stranami.
• Pravidelný reporting provedených prací a fungování přidělených objektů, vedení provozní dokumentace.
• Objednávání, kontrola a převzetí provedených prací, oprav a náprav.
• Kontrola dodržování smluvních vztahů s dodavateli služeb
• Vyhlašování tendrů na dodavatelské služby, jejich zhodnocení a komunikace se zahraničním partnerem
• Sledování odvedené práce, dodržování platebních podmínek dodavatelů, kontrola oprávněnosti fakturace
• Vytváření a aktualizace pasportů budov
• Komunikace s klienty a smluvními dodavateli

Požadujeme

VŠ nebo SŠ vzdělání technického oboru, vhodné i pro absolventy, nutná výborná znalost polského jazyka slovem i písmem !!!, znalost češtiny, ŘP sk. „B“, dobrá znalost práce s PC, především MS Office, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

• práce v zavedené společnosti
• finanční ohodnocení dohodou
• zaměstnanecké bonusy, stravenky
• služební automobil s možností soukromého použití
• pravidelná školení a kariérní růst

Požadované jazykové znalosti

Polský
Český

Místo pracoviště: + Polsko jih + Liberecký kraj, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Polsko

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: referent, referent/referentka, správce objektu, správce provozu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely

Vhodné pro: Absolventy