Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 27532 | aktuálnost: 22.03.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do svých řad kolegu na pozici "obchodního zástupce". Máte vzdělání technického směru (strojírenství nebo IT)? Baví Vás komunikace s lidmi a máte obchodní talent? Pak si nenechte ujít tuto příležitost pracovat na pozici "obchodní zástupce pro softwarová řešení" a zašlete svůj životopis!

  • obchodní aktivity zaměřené na softwarová řešení pro strojírenské firmy
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • rozvoj dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • účast na konzultacích a analýzách procesů zákazníků
  • marketingová činnost zaměřená na prodej produktů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo manažerského směru
  • praxe v obchodě nebo přímo z průmyslu výhodou
  • anglický jazyk alespoň na úrovni mírně pokročilý
  • obchodní duch, umět reagovat na požadavky klientů
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti
  • profesní růst a možnost dalšího vzděláván
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil, notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům
  • jazykové kurzy AJ nebo dle vlastního výběr
  • 2x ročně firemní prodloužené víkendy
  • možnost home-office

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita