Typ nabídky

Minimální mzda

Chemik – ekotoxikologie

referenční číslo: 14076 | aktuálnost: 25.09.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Zajímáte se o oblast ekotoxikologie a hledáte zajímavé pracovní uplatnění v tomto oboru? Jste absolventi chemického oboru se zkušeností z analytické laboratoře a chcete se uplatnit v mezinárodní společnosti, která může nabídnout kvalitně vybavené laboratoře i přátelský tým odborníků? Pokud ano, ozvěte se nám, rádi Vám o této příležitosti řekneme více! CHEMIK – EKOTOXIKOLOGIE

Náplň práce

* provádění analýz vzorků z oblasti životního prostředí * zpracování získaných informací a jejich evidence do systému * práce v laboratoři s laboratorní technikou * reportování a komunikace s vedoucí oddělení * aktivní účast pří zaškolování nových pracovníků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – chemické zaměření
  • zkušenosti s prací v laboratoři
  • mírně pokročilou znalost angličtiny
  • znalosti z oblasti analytické chemie
  • zájem o oblast ekotoxikologie

Nabízíme

  • zajímavou práci na HPP vhodnou i pro absolventy
  • moderně vybavenou laboratoř a přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené, příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj

Region: Liberecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Zemědělství, lesnictví