Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálový/á disponent/ka s AJ

referenční číslo: 13770 | aktuálnost: 25.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Nemáte praxi a nebojíte se výzev? Hledáme disponenta/tku s dobrou znalostí angličtiny. Chcete se dostat do stabilní, mezinárodní firmy? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad novou posilu na pozici: MATERIÁLOVÝ/Á DISPONENT/KA S AJ

Náplň práce

* Zajištění materiálů pro výrobu * Jednání s dodavateli * Kontrola termínů * Sledování skladů * Plánování výroby

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny!
  • Dobrou orientaci v balíčku MS Office – Word, Excel
  • Ochotu učit se
  • Odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní silné společnosti s tradicí na trhu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování – Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce. Okres Jičín

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika