Typ nabídky

Minimální mzda

Supplier Development Engineer - Kvalita (P3964)

referenční číslo: 6B6A11C6 | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Komunikace s dodavateli o otázkách kvality nakupovaných kompletačních dílů a materiálů a logistiky jejich dodávek, řešení změnových zařízení a odchylek a provádění u dodavatelů procesních auditů, spolupráce při schvalování dílenských, hraničních vzorků a vzorků po změnách, optimalizace skladových zásob kritických dodávaných položek (dílů) v závodu i u dodavatele

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, aktivní znalost AJ/NJ, praxe v oblasti kvality nebo nákupu v automotive, komunikační a organizační schopnosti, znalost práce na PC - SAP výhodou, časová flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme

uplatnění Vašich zkušeností z oblasti kvality a komunikace s dodavateli i zákazníky, práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím, prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst, za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (13. plat, 5 týdnu dovolené, pružná pracovní doba, závodní stravování, aj.), podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, kvalitář, specialista ISO

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování