Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektů (senior s NJ) - automotive (P3961)

referenční číslo: 20F2A924 | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Řízení procesů a realizace nových výrobků z pozice centrály od počátku vývoje až po zahájení sériové výroby, vedení projektového týmu a koordinace jeho činnosti v oblastech technologie, vývoje, kvality, logistiky, nákupu, přípravy forem a financí, analýza a vyhodnocování rizika a hledat nápravná opatření pro jejich eliminaci

Požadujeme

M/Ž, SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru, praxe v oblasti vedení projektového týmu v automotive! (tj. zastřešování technologie, vývoje, kvality, logistiky, nákupu, přípravy forem a financí), NJ na pokročilé úrovni (upřednostňujeme), popř. AJ na pokročilé úrovni, dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič podmínkou - služební cesty do zahraničí

Nabízíme

uplatnění Vašich zkušeností z oblasti vedení projektů, koordinace týmu, time managementu, komunikace se zákazníky, zodpovědnost za svěřený projekt od zadání zákazníka po jeho předání do sériové výroby, práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím, prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst, za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: manager, manažer zakázky/výroby, strojní inženýr, supervizor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita